Yhteystiedot

Maler Oy

Joutsentie 2
84100 Ylivieska

020 123 3700
maler@maler.fi
etunimi.sukunimi@maler.fi

 

Laskutus

Verkkolaskut

Verkkolaskutuksen osoitteena on
OVT-tunnus 003707735878
Operaattori on OpusCapita Solutions Oy,
välittäjätunnus E204503

 

Paperilaskut

MALER OY
PL 61879
00021 LASKUTUS

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

020 123 3700 | maler@maler.fi

MYYNTI - Aluemyyntipäälliköt

Näytä yhteystiedot

Kotimaan myyntijohtaja

Janne Ilo

020 123 3726

janne.ilo@maler.fi

Kenttäpäällikkö, Etelä-Suomi

Hannu Oikari

020 123 3720

hannu.oikari@maler.fi

Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi

Jouko Veijo

020 123 3723

jouko.veijo@maler.fi

Itä-Suomi

Anssi Ulmanen

020 123 3721

anssi.ulmanen@maler.fi

Nimetyt asiakkuudet

Henri Roue

040 829 0140

henri.roue@maler.fi

Ylivieska, Kannus, Nivala ja Haapajärvi

Jesse Somero

020 123 3725

jesse.somero@maler.fi

Kaupallinen johtaja Vientijohtaja

Lauri Perälä

020 123 3713

lauri.perala@maler.fi

MYYNTI - Tehdas

Näytä yhteystiedot

Toimitukset

Jenna Tossavainen

020 123 3740

jenna.tossavainen@maler.fi

Toimitukset

Tuomas Kivioja

020 123 3741

tuomas.kivioja@maler.fi

Projektimyynti

Jesse Somero

020 123 3725

jesse.somero@maler.fi

Teollisuusmyynti

Esa Isokääntä

020 123 3715

esa.isokaanta@maler.fi

Vientipäällikkö

Mika Alahäivälä

020 123 3743

mika.alahaivala@maler.fi

KULJETUKSET JA VARASTO

Näytä yhteystiedot

Tuote- ja logistiikkajohtaja

Matias Rahja

020 123 3750

matias.rahja@maler.fi